Haydi Şehri Birlikte KidoFunlayalım!KIDOFUNLI OLMAK

Uygulamayı indirdiniz, artık Kidofunlısınız. Şehirde çocukla ilgili ne var ne yok, hepsinden haberdar edeceğiz sizi. Evet. Ama bunun dışında yapmak istediğimiz çooook şey var! Sosyal sorumluluk projelerinden tutun, düzenleyeceğimiz etkinliklere, organize edeceğimiz gezilerden, destek vereceğimiz projelere kadar yanımızda olun istiyoruz. Çocuklarımıza birlikte farklı pencereler açıp, bambaşka bakış açıları kazandıralım istiyoruz. Tüm bunlar için lütfen bloglarımızı takip edin.
KIDOFUN GUIDE...

KidoFun, ebeveynleri internetteki bilgi kirliliğinden ve etkinlik listeleri karmaşasından kurtarır. Onlara, çocuk etkinliklerini arama işini en kolay hale getirmeyi söz verir. Ve en güncel, en popüler, en doğru ve çocuklarına en uygun etkinlikleri sunar.

KIDOFUN ANNELERİ...

Çocukların dünyasında bizimle aynı yönden bakan anneler aranıyor! Buluşalım, eğlenceli etkinlikler planlayalım, gezelim, koşalım, bildiklerimizi paylaşalım.

OYUN ARKADAŞI BUL...

Şehir hayatında, birlikte scooter binecek, kartopu oynayacak arkadaş bulmak ne kadar da zor. Kidofunlı çocuklar hiç zorlanmayacak. Özel günlerde, tatillerde, haftasonu veya okul sonrası buluşmalar ayarlayabileceğiniz bir platform hazırlıyoruz. Artık çocuğunuzla kaydıraktan kaymak zorunda kalmayacaksınız:)